Rodo

Szanowni Państwo,


W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO”) Chcemy w tym miejscu poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz o zasadach, na jakich będzie się to odbywało.


Administratorem Państwa danych będzie Centrumcars 24 Kamil Pyclik oraz nasi zaufani partnerzy, czyli podmioty od nas odrębne, jednak współpracujące z nami celem zapewnienia jak najlepszej jakości usług (zewnętrzne firmy informatyczne, dostawcy, itp.)


Przetwarzane przez nas będą wyłącznie takie Państwa dane, które są niezbędne do korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym ze strony internetowej i wszystkich funkcjonalności z nią związanych, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas.


Przetwarzanie ma na celu jedynie określenie osoby zamawiającej dostawę oraz adres na jaki mają być dostarczone oferowane przez nas produkty. Dane te mogą być również przetwarzane do celów statystycznych, celem usprawnienia obsługi oraz jeszcze lepszego dopasowania oferty do oczekiwań naszych klientów. ). Podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratora jest tzw. uzasadniony interes administratora.


Państwa dane mogą być przekazane jedynie podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym według obowiązującego prawa do uzyskania ich, np. sądom lub organom ścigania, jednak tylko wówczas, gdy wystąpią one z takim żądaniem na podstawie obowiązującego prawa. Wprowadzone dane nie będą przetwarzane dłużej, niż jest to niezbędne w celu wykonania umowy albo opracowania okresowych statystyk handlowych, o których wspomnieliśmy powyżej.


Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych, sprostowania ich, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw wobec takiego przedstawiania bądź skorzystać z innych praw opisanych w polityce prywatności. Tam znajdzie się również informacja, w jaki sposób poinformować nas o swoim stanowisku wobec przetwarzania danych osobowych.